Časté otázky

Kniha: Moja kniha aktivít

Kniha je určená pre deti od 3 rokov. Knihu môžu používať aj mladšie deti a to výhradne pod dozorom rodiča, pretože obsahuje malé časti. Knihu dieťa využije do 6 rokov, kedy si potrebuje zdokonaliť najmä abecedu a čísla.

Áno. V knihe si nájdu svoje chlapci aj dievčatá, nakoľko sa jedná o všeobecné témy.

Nie. Obrázky sú zalaminované.

Neposkladaná verzia: pred použitím knihy je potrebné nalepiť suchý zips na vyznačené miesta. Suchý zips sa nalepuje na obrázky a do knihy. Suchý zips je súčasťou balenia. Obrázky len vyberiete z výsekových foriem, nestriháte ich. Príprava trvá cca 15 min.

Hotová verzia: suchý zips je nalepený na obrázkoch a v knihe, bez nutnej prípravy. Kniha je pripravená na hranie.

Balenie obsahuje suchý zips s dvomi protičasťami. Obrázky na suchom zipse by sa preto mohli pri doprave poškodiť. Kniha je tiež po jej pripravení výrazne objemnejšia, preto sme pre bezpečnejšiu dopravu zvolili takúto možnosť.

Ku knihe dostanete všetky príslušné časti. Jediné čo treba urobiť je vybrať obrázky z výsekových foriem a nalepiť suchý zips na obrázky a knihu do vyznačených kruhov. 

Celý návod a videonávod nájdete na odkaze: https://skooys.sk/navod/

Nákup

Kontaktujte e-shop buď telefonicky na čísle 0911733399 alebo info@skooys.sk a my sa budeme snažiť vašu reklamáciu vyriešiť v čo najkratšom čase.

Všetky informácie o doprave a dodacích lehotách nájdete v sekcii doprava a platba.

Nenašli ste odpoveď?

Návrat hore